24.06.2020
637 kez incelendi

Hakkımızda

Emlakçılık mesleğini bilmek, yani bir meslek kuruluşunda kiminle ve nasıl çalışılacağını, nasıl bir çalışma zemini hazırlanacağını, ilkeleri nasıl oluşturulacağını, meslek ihtiyaçlarını nasıl karşılanacağını ve her birinin izleyicilerine, takipçilerine nasıl ulaşılacağını bilmek, bu mesleği yapan bizlerin birinci derecedeki görevimizdir.

2000 ‘li yılların başlamasıyla birlikte gelişen teknolojik yapı emlakçılık mesleği yapısında da birtakım değişimlerin yaşanmasına neden oldu.
Zaten içinde yaşadığımız yüzyılın adına değişim yüzyılı demek yanlış olmayacaktır. Dolayısıyla artık emlak işi yapan bizlerin pazarlama yöntemlerinde değişimler yaşanmaya başlanmıştır.

Bireysel pazarlama tekniklerinin yanında sanal ortamda web sayfaları kurarak pazarlama ağını genişletmek, meslektaşlar arasında dayanışmayı güçlendirmek için yeni oluşumların yapılmasına gereksinim duyulmuştur.

Emlak bilgi bankası adı altında bizler meslektaşlar arasında dayanışmayı, iletişimi, bilgi alış- veriş, meslek için yapılması gereken konuların tartışılacağı platform yaratmak, tek seslilik değil çok seslilik yaparak meslek sorunlarını ilgili birimlere daha rahat ve daha hızlı duyurulması, ve de daha sayamadığımız pek çok neden den dolayı sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Derneğimiz tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmek amacında olup birlik ve beraberlik içinde yoluna devam edecektir